הלקוחות שלי משתפים על התהליך שעברו

לקוחות מספרים

מיכה אורלי
Read More
בוקר טוב ממש התאפקתי לא לשלוח לך הודעה ב5:00 בבוקר. ואת הראשונה שאני משתפת אותה בתחושה נפלאה זו. ( משמע את חשובה לי ) והפעם לשם שינוי משמחה התרגשות. להתחלה של משקל דו סיפרתי מעל 20 שנה משקל מעל מאה והבוקר תקווה חדשה 99.9 שזה ירד עוד ללא ספק אבל התחושה הנפלאה לראות מתחת למאה עושה טוב. משהו שבעבר לא חשבתי שאראה יותר. ועכשיו חולמת על מספרים אחרים בהחלט יכולים להתממש.עד יקירה לא יכולתי לבקש מלווה טובה ממך.
Meital Becker - Zolicha‎‏ ‏
Read More
איריס מאמנת מצויינת לחיים בריאים וטובים מביאה איתה אנרגיה בלתי נדלית ועידוד אינסופי בשילוב עם כלים מעשיים ומועילים - מי צריך יותר מזה? ממליצה בחום רב!!
Ronit David‎‏
Read More
אני רוצה להמליץ על איריס סטודיו קטן ואינטימי . כל שיעור חוויה והנאה . מומלצת מאוד .♥️
מירב בוקובזה
Read More
מאמנת תותחית אישיות מיוחדת לא מוותרת ,קשוחה במידה,מלאת מוטיבציה, ובעיקר מדרבנת ונותנת כוחות ורצון להתעמל ואפילו להנות מזה ! מומלצת בחוםםם בזכותה אני מצליחה לעשות שינוי ולהיכנס לכושר שיא !
לקוחה
Read More
"אני מרגישה שהליווי נתן לי כלים שניתן להשתמש בהם בכל תחומי החיים, גם בהקשר של התמודדות עם המשקל והאכילה וגם נגע בכל תחום אפשרי...." "מצד אחד חיזק הרבה מחשבות/רגשות שהיו, ומצד שני נתן לי נקודת מבט/פרספקטיבה חדשה על תחומים רבים בחיים שלי. אני מרגישה שצמחתי מתוך זה באופן חיובי מאוד!" ..."אני חושבת שהשיטה מצוינת והוליסטית מאוד. הפתיע עד כמה זה נוגע בכל תחומי החיים".